Apel podsumowujący projekt „Ożywić pola 2015/2015. Rok bażanta”. Rozdanie nagród w konkursach.

W pierwszym tygodniu maja podsumowaliśmy wszystkie konkursy przyrodniczo – łowieckie, które odbywały się w drugim semestrze roku szkolnego 2015 / 2016. Uroczysty apel odbył się 23 maja 2016 r.

Przewidziano 2 kategorie. Rywalizowało 71 uczniów: 42 z klas I oraz 29 z klas II – III naszej szkoły. Wyniki zbiorcze były uzupełniane na bieżąco w bazie danych. Po 3 konkursie ogłoszono finalistów oraz wyróżnionych w konkursie przyrodniczo – łowieckim projektu „Ożywić pola. Rok bażanta 2015/2016”.

12 uczniów zajęło miejsca I – III, 4 osoby wyróżniono.

Nagrodziliśmy także oddzielnie uczniów klas I, biorących udział w konkursie plastycznym BAŻANT.

Konkurs oceniali: malarz i projektant wnętrz – p. Kazimierz Muszyński; plastyk – p. Agnieszka Krystman – Ksel oraz koordynator szkolny projektu – p. Beata Trocha. 9 uczniów zajęło miejsca I – III, 19 osób wyróżniono.

Podsumowano też trzeci konkurs – multimedialny projektu „Ożywić Pola. Rok bażanta”. Uczniowie mieli wykonać prezentacje multimedialne dotyczące BAŻANTA (klasy I – III) oraz FORM OCHRONY PRZYRODY (klasy III). Po obejrzeniu ponad 120 prezentacji z klas I – III nagrodzono 10 uczniów, przyznając wszystkim I miejsce. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Uczniowie przyjęli gratulacje od Dyrekcji gimnazjum oraz koordynatora szkolnego IX edycji projektu.

Response code is 404