EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Dnia 26 września nasza szkoła obchodziła Europejski Dzień Języków. Cały poniedziałek oraz wtorek uczniowie słuchali na przerwach muzyki ze wszystkich kontynentów. Poza tym mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe. Dagmara, Dorota, Agnieszka, Weronika, Zuzia i Roksana wraz z panią Danutą Bodus przygotowały quizy. Kilka dni wcześniej na drzwiach od izb lekcyjnych zostały umieszczone informacje z ciekawostkami językowymi z całego świata, które były potrzebne do zebrania punktów w zabawie. Tego samego dnia prace zostały sprawdzone przez nasze uczennice z klasy 3a. W każdej klasie została ogłoszona zwycięska grupa, która otrzymała słodki upominek. Najwięcej punktów w szkole zebrali uczniowie klasy 3b – Kacper Kwacz, Bartek Gręzicki oraz Joanna Frąckowiak. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy. (Dagmara Fromm)