Najwspanialsze Kwiaty w Gimnazjalnym Ogrodzie

8 dzień marca, to czas w którym naszą szczególną uwagę kierujemy w stronę Pań. Przypominamy sobie wtedy mocno o tym, że świat bez kobiet byłby niczym ogród bez kwiatów. Samorząd Uczniowski naszej szkoły zadbał i tym razem o to, aby nasze kochane panie, wnoszące tyle kolorytu w codzienność, poczuły się nie tylko zauważone, ale także docenione. Wszystkie uczennice naszej szkoły razem z życzeniami otrzymały słodkie co nieco, natomiast drogie nauczycielki oraz pracownice szkoły otrzymały po symbolicznej róży. Ponadto, każda dziewczyna, która w tym dniu zdjęła z wieszaka sukienkę lub spódniczkę i założyła ją na siebie, była zwolniona z niezapowiedzianych kartkówek i ustnych odpowiedzi. Jeszcze raz naszym drogim Paniom życzymy wszystkiego dobrego, wiele serdeczności i życzliwości zwłaszcza ze strony mężczyzn, na co dzień, a nie tylko od święta. (SU)